YH Marine Motors
Mota dzeYH dzakatevedzana dzakavharirwa zvachose nefeni dzakatonhorerwa nechikamu chechitatu cheasynchronous induction motor kuti ishandiswe mugungwa.
Tsanangudzo
| Saizi yefuremu | 80-355 |
| Zvinobuda | 0.75kW-315kW |
| Voltage/frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Dhigirii rekudzivirira | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kirasi yekudzivirira kupisa/Kirasi yekuwedzera tembiricha | F/B |
| Kurongeka kwekuisa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | 0°C ~+45°C |
| Hunyoro hunofanira kunge huri pasi pe90%. | |
| Nzira yekutonhodza | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Basa | S1 |
| Chinhu chebasa | 1.0 |
Ruzivo rweKuraira
● Katarogu iyi ingori yevashandisi chete. Ndapota ndiregererei kuti kana paine shanduko yezvigadzirwa isingazove yakawedzerwa pachine nguva. Katarogu iyi ingori yevashandisi chete. Ndapota ndiregererei kuti kana paine shanduko yezvigadzirwa isingazove yakawedzerwa pachine nguva.
● Ndapota cherechedzai data rakatarwa pakuraira, senge rudzi rwemota, simba, voltage, kumhanya, kirasi yekudzivirira, kirasi yekuisa, rudzi rwekuisa nezvimwewo.
● Tinogona kugadzira nekugadzira mota dzakakosha sezvinotevera zvichienderana nezvinodiwa nemutengi:
1. voltage chaiyo, frequency uye simba;
2. kirasi yakakosha yekudzivirira uye kirasi yekudzivirira;
3. nebhokisi rekupedzisira kuruboshwe, magumo maviri emugodhi uye mugodhi wakakosha;
4. mota inodziya zvakanyanya kana mota inodziya zvishoma;
5. inoshandiswa padanda kana panze;
6. simba rakakwirira kana chinhu chakakosha chebasa;
7. ine hita, PT100 yekuisa mabheringi kana kutenderedza, PTC nezvimwewo;
8. ine encoder, mabheringi akaputirwa, kana chimiro chebheringi chakaputirwa;
9. pamwe chete nezvimwe zvinodiwa.
Mashandisirwo
Tine tekinoroji yepamusoro yekugadzira, uye kutsvaga zvinhu zvitsva muzvigadzirwa. Panguva imwe chete, sevhisi yakanaka yawedzera mukurumbira wakanaka. Tinotenda kuti chero bedzi muchinzwisisa chigadzirwa chedu, munofanira kunge muchida kubatana nesu. Tinotarisira kubvunza kwenyu.








