IE5 Mota Inoshanda Zvakanaka
IE5 Series motors imota dze cage induction dzakagadzirwa zvichienderana neIEC60034-30 standards uye IE5 energy safety.
Tsanangudzo
| Zvakajairika | IEC60034-30 |
| Saizi yefuremu | 80-355 |
| Zvinobuda | 0.75kW-315kW |
| Kirasi yekushanda zvakanaka | IE5 |
| Voltage/frequency | ≤1000V/50Hz |
| Dhigirii rekudzivirira | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kirasi yekudzivirira kupisa/Kirasi yekuwedzera tembiricha | F/B |
| Kurongeka kwekuisa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -15°C ~+40°C |
| Hunyoro hunofanira kunge huri pasi pe90%. | |
| Kureba kunofanira kunge kwakadzika kupfuura 1000 m pamusoro pegungwa | |
| Nzira yekutonhodza | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Basa | S1 |
| Chinhu chebasa | 1.0 |
Maitiro Ekugadzira Fekitori
Ruzivo rweKuraira
● Katarogu iyi ndeyeruzivo rwemushandisi chete. Ndapota ndiregerereiwo kuti kana paine shanduko pachigadzirwa, hapana mamwe mashoko achaitwa pachine nguva.
● Pakuodha, ndapota cherechedzai data rekuyera, senge rudzi rwemota, simba, voltage, kumhanya, kirasi yekudzivirira, kirasi yekudzivirira, nzira yekumisikidza, nezvimwewo.
● Tinogona kugadzira nekugadzira mota dzakakosha zvichienderana nezvinodiwa nevatengi seizvi:
1. ma voltage chaiwo, ma frequency uye masimba
2. makirasi akakosha ekudzivirira nekudzivirira
3. ine bhokisi rekupedzisira rekuruboshwe, magumo maviri emugodhi uye shafts dzakakosha
4. Mota dzinopisa zvakanyanya kana mota dzinopisa zvishoma.
5. Kushandiswa kwenzvimbo dzakakwirira kana panze
6. Simba rakakwirira kana zvinhu zvakakosha zvebasa
7. ine ma "heating", ma "bearings" kana ma "windings" PT100, PTC, nezvimwewo.
8. ine encoder, mabheringi akaparadzana kana kuvakwa kwemabheringi akaparadzana.
9. Zvimwe zvinodiwa.
Kana chimwe chezvinhu izvi chikakufadzai, ndapota tizivisei. Tinofara kukupai mutengo kana mawana ruzivo rwakadzama rwenyu. Tine nyanzvi dzedu dzeR&D kuti dzizadzise chero zvinodiwa, Tinotarisira kugamuchira mibvunzo yenyu munguva pfupi iri kutevera uye tinotarisira kuwana mukana wekushanda nemi mune ramangwana. Tinokugamuchirai kuti muone sangano redu.







