Mota dzeSCZ Series dzinoenderana neSynchronous Reluctance
Mota dzeSCZ dzakatevedzana dzeSynchoronous Reluctance dzakagadzirwa dzakazvimiririra, mota iyi imota yemagetsi ine zvikamu zvitatu ine chimiro che rotor chine magnetically aniso-tropic, inoshandisa dhizaini yehukuru hwefuremu yakajairika yeIEC kuti isangane nezvinodiwa nevatengi zvakasiyana, uye inogona kupa zvigadzirwa zveIE5, IE4, IE3 series, kusanganisira mota isina kugadzikana chaiyo.
Tsanangudzo
| Zvakajairika | IEC60034 |
| Saizi yefuremu | H80-315mm |
| Simba rakayerwa | 0.75kW-200kW |
| Dhigirii kana kushanda zvakanaka kwesimba | IE5 |
| Voltage uye frequency | 400V/50Hz |
| Dhigirii dzekudzivirira | IP55 |
| Dhigirii rekudzivirira kupisa/Kukwira kwekupisa | F/B |
| Nzira yekuisa | B3、B5、B35、V1 |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -15°C ~+40°C |
| Hunyoro hunofanira kunge huri pasi pe90%. | |
| Kureba kunofanira kunge kwakadzika kupfuura 1000 m pamusoro pegungwa | |
| Nzira Yokutonhodza | IC411 |
| Basa | S1 |
| Chinhu chebasa | 1.0 |
Ruzivo rweKuraira
● Katarogu iyi ingori yevashandisi chete. Ndapota ndiregererei kuti kana paine shanduko yezvigadzirwa isingazove yakawedzerwa pachine nguva. Katarogu iyi ingori yevashandisi chete. Ndapota ndiregererei kuti kana paine shanduko yezvigadzirwa isingazove yakawedzerwa pachine nguva.
● Ndapota cherechedzai data rakatarwa pakuraira, senge rudzi rwemota, simba, voltage, kumhanya, kirasi yekudzivirira, kirasi yekuisa, rudzi rwekuisa nezvimwewo.
● Tinogona kugadzira nekugadzira mota dzakakosha sezvinotevera zvichienderana nezvinodiwa nemutengi:
1. voltage chaiyo, frequency uye simba;
2. kirasi yakakosha yekudzivirira uye kirasi yekudzivirira;
3. nebhokisi rekupedzisira kuruboshwe, magumo maviri emugodhi uye mugodhi wakakosha;
4. mota inodziya zvakanyanya kana mota inodziya zvishoma;
5. inoshandiswa padanda kana panze;
6. simba rakakwirira kana chinhu chakakosha chebasa;
7. ine hita, PT100 yekuisa mabheringi kana kutenderedza, PTC nezvimwewo;
8. ine encoder, mabheringi akaputirwa, kana chimiro chebheringi chakaputirwa;
9. pamwe chete nezvimwe zvinodiwa.










