IE2 Mota Inoshanda Zvakanaka
Tsanangudzo
| Zvakajairika | IEC60034-30 |
| Saizi yefuremu | 80-355 |
| Zvinobuda | 0.18kW-355kW |
| Kirasi yekushanda zvakanaka | IE2 |
| Voltage/frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Dhigirii rekudzivirira | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kirasi yekudzivirira kupisa/Kirasi yekuwedzera tembiricha | F\B |
| Kurongeka kwekuisa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -15°C -+40°C |
| Hunyoro hunofanira kunge huri pasi pe90%. | |
| Kureba kunofanira kunge kwakadzika kupfuura 1000m pamusoro pegungwa | |
| Nzira Yokutonhodza | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Basa | S1 |
| Chinhu chebasa | 1.0 |
Midziyo yekugadzira
Kuraira Mirayiridzo
● Katalogu iyi ndeyekutarisa vatengi chete. Ndapota ndiregerereiwo kuti kana paine shanduko pachigadzirwa, hapana mamwe mashoko achanyorwa pachine nguva.
● Pakuodha, ndapota teererai data reodha, rakadai sesimba, voltage, kumhanya, kirasi yekudzivirira, kirasi yekudzivirira, rudzi rwekuisa, nezvimwewo zvemota yemota.
● Tinogona kusarudza kugadzira nekugadzira zvigadzirwa zvemota zvakasiyana zvichienderana nezvamunoda.
1. Ma voltage chaiwo, ma frequency uye masimba.
2. Kirasi yakakosha yekudzivirira uye kirasi yekudzivirira;
3. Rutivi rweruboshwe rune junction box, double shaft end uye special shaft;
4. Mota dzinopisa zvakanyanya kana mota dzinopisa zvishoma ;
5. Kushandiswa munzvimbo dzakakwirira kana panze.
6. Simba rakakwirira kana chinhu chakakosha chebasa.
7. Nezvidziyo zvekupisa, mabheringi kana mawindings ePT100, PTC, nezvimwewo.
8. Ne encoder, insulated bearing, kana insulated bearing yakagadzirwa.
9. Zvimwe zvinodiwa.









