IE1 Mota Inoshanda Zvakanaka
Tsanangudzo
| Zvakajairika | IEC60034-30 |
| Saizi yefuremu | 80-355 |
| Zvinobuda | 0.18kW-315kW |
| Kirasi yekushanda zvakanaka | IE1 |
| Voltage/frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Dhigirii rekudzivirira | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kirasi yekudzivirira kupisa/Kirasi yekuwedzera tembiricha | F/B |
| Kurongeka kwekuisa | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -15°C ~+40°C |
| Hunyoro hunofanira kunge huri pasi pe90%. | |
| Kureba kunofanira kunge kwakadzika kupfuura 1000 m pamusoro pegungwa | |
| Nzira yekutonhodza | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Basa | S1 |
| Chinhu chebasa | 1.0 |
Ruzivo rweKuraira
● Katarogu iyi ndeyeruzivo rwemushandisi chete. Tinokumbira ruregerero nekusazivisa pachine nguva nezvekuchinja kwechigadzirwa.
● Pakuodha, ndapota taurai mhando yemota, simba, voltage, kumhanya, kirasi yekudzivirira, kirasi yekudzivirira, nzira yekuisa, nezvimwewo.
● Tinogona kugadzira nekugadzira mota dzakakosha zvichienderana nezvinodiwa nevatengi seizvi
1. voltage yakakosha, frequency uye simba
2. makirasi akakosha ekudzivirira nekudzivirira
3. ine bhokisi rekupedzisira rekuruboshwe, magumo maviri emugodhi uye shafts dzakakosha
4. Mota dzemoto dzinopisa zvakanyanya kana kuti dzine tembiricha yakaderera.
5. Kushandiswa pakakwirira kana panze
6. Simba rakakwirira kana zvinhu zvakakosha zvebasa
7. ine ma "heating", ma "bearings" kana ma "windings" PT100, PTC, nezvimwewo.
8. ine encoder, mabheyaringi akaparadzana kana kuvakwa kwemabheyaringi akaparadzana
9. Zvimwe zvinodiwa.









